XL60-2R7308W-R
Numer produktu DigiKey
283-XL60-2R7308W-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
XL60-2R7308W-R
Opis
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3000 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 0,23mOhm 1500h przy 65°C
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0,23mOhm
Producent
Eaton - Electronics Division
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 65°C
Seria
Zakończenie
Kołek spawany
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Pojemność
3000 F
Rozmiar / wymiar
2,390" x 5,433" (60,70mm x 138,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
0%, +20%
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 20
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
15W magazynie