UP2B-101-R
Numer produktu DigiKey
513-1075-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1075-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1075-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UP2B-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 1.2A 270.7 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 270,7mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UP2B-101-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
950mA
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 270,7mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,550" x 0,410" (13,97mm x 10,41mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)