TVA1860-3R0107-R
Numer produktu DigiKey
283-TVA1860-3R0107-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TVA1860-3R0107-R
Opis
CAP 100F 3V .011 OHM AECQ
Szczegółowy opis
100 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 110mOhm 1000h przy 65°C
Pojemność
100 F
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,728" (18,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,382" (60,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
110mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 317 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
317W magazynie