TVA1840-3R0606-R
Numer produktu DigiKey
283-TVA1840-3R0606-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TVA1840-3R0606-R
Opis
CAP 60F 3V .013 OHM AECQ
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 130mOhm 1000h przy 65°C
Kategoria
Klasa
Motoryzacja
Producent
Eaton - Electronics Division
Kwalifikacja
AEC-Q200
Seria
Zakończenie
Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Pojemność
60 F
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,728" (18,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C