TVA1635-3R0356-R
Numer produktu DigiKey
283-TVA1635-3R0356-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TVA1635-3R0356-R
Opis
CAP 35F 3V .015 OHM AECQ
Szczegółowy opis
35 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 150mOhm 1000h przy 65°C
Pojemność
35 F
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,650" (16,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,496" (38,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C