TVA1625-3R0256-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 46
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CDA (Zhifengwei Technology)
W magazynie: 394
Arkusz danych
WEC
W magazynie: 60
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 112
Ymin
W magazynie: 1 760
25 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 180mOhm 1000h przy 65°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Automotive TVA supercapacitors from Eaton
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
TVA1625-3R0256-R
Numer produktu DigiKey
283-TVA1625-3R0256-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TVA1625-3R0256-R
Opis
CAP 25F 3V .018 OHM AECQ
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TVA1625-3R0256-R Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Klasa
Motoryzacja
Producent
Eaton - Electronics Division
Kwalifikacja
AEC-Q200
Seria
Zakończenie
Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Pojemność
25 F
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,650" (16,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,118" (28,40mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C