TV1625-3R0256-R
Numer produktu DigiKey
283-TV1625-3R0256-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
TV1625-3R0256-R
Opis
CAP 25F -10% +30% 3V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 18mOhm 1000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
25 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,650" (16,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,122" (28,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm