TR/3216TD12-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TR/3216TD12-R |
Opis | FUSE BRD MNT 12A 32VAC/VDC 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12 A 32 V ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TR/3216TD12-R Modele |
Kategoria | Napięcie znamionowe - prąd stały |
Prod. | Czas odpowiedzi Zwłoczny |
Seria | Obudowa / skrzynia |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym 35A |
Status części Aktywny | Topnienie I²t 64.0 |
Typ mocowania Montaż powierzchniowy | Agencja zatwierdzająca cULus |
Typ bezpiecznika topikowego | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" x 0,039" (3,20mm x 1,60mm x 1,00mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 32 V | Rezystancja stałoprądowa na zimno 0.005 Ohms |