TR/3216FF20-R
Numer produktu DigiKey
283-2794-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-2794-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-2794-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR/3216FF20-R
Opis
FUSE BOARD MOUNT 20A 24VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 A ~ 24 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR/3216FF20-R Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
150A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
48.6
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cULus
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" x 0,035" (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0018 Ohms