TR-1350HV2-R
Numer produktu DigiKey
283-TR-1350HV2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-TR-1350HV2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-TR-1350HV2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR-1350HV2-R
Opis
FUSE BRD MT 2A 350VAC 600VDC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 A 350 V ~ 600 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
4.1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,520" x 0,199" x 0,199" (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.093 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350 V