STS321240B301AH
Numer produktu DigiKey
283-STS321240B301AHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-STS321240B301AHCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-STS321240B301AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS321240B301AH
Opis
TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50V Zacisk 8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
CAN, Ethernet, telekomunikacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
30pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
50V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8A (8/20µs)