SMCJ24CA
Numer produktu DigiKey
283-SMCJ24CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SMCJ24CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SMCJ24CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ24CA
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 38,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V