SMBJ120A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMBJ120A |
Opis | TVS DIODE 120VWM 193VC SMB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 193V |
Prod. | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 3,1A |
Seria | Moc - szczytowa impulsu 600W |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Telekomunikacja |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 120V | Obudowa / skrzynia DO-214AA, SMB |
Napięcie - przebicia (min.) 133V | Obudowa dostawcy urządzenia |