SDQ25-330-R
Numer produktu DigiKey
283-4243-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-4243-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-4243-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDQ25-330-R
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 135.2 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 33.8 µH Indukcyjność - połączenie równolegle 379,5mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 812 mA Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDQ25-330-R Modele
Kategoria
Prąd nasycenia - układ równoległy
692 mA
Producent
Eaton - Electronics Division
Prąd nasycenia - układ szeregowy
346 mA
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
379,5mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
1,52Ohm
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba cewek
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
33.8 µH
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie szeregowe
135.2 µH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
812 mA
Wysokość
0,098" (2,50mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
406 mA