SDQ25-220-R
Numer produktu DigiKey
283-SDQ25-220-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDQ25-220-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDQ25-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDQ25-220-R
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 89.89 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 22.47 µH Indukcyjność - połączenie równolegle 243,1mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.01 A Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDQ25-220-R Modele
Kategoria
Prąd nasycenia - układ równoległy
849 mA
Producent
Eaton - Electronics Division
Prąd nasycenia - układ szeregowy
425 mA
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
243,1mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
972,4mOhm
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba cewek
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
22.47 µH
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie szeregowe
89.89 µH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - równoległy
1.01 A
Wysokość
0,098" (2,50mm)
Prąd znamionowy - szeregowy
507 mA