SDCLA1V4018-3R3-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCLA1V4018-3R3-R |
Opis | FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2 A 55mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 55mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 46MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 2,3A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |