SDCLA1V4018-220-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCLA1V4018-220-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCLA1V4018-220-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCLA1V4018-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCLA1V4018-220-R
Opis
FIXED IND 22UH 720MA 290 MOHM
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 720 mA 290mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
290mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
900mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)