SDCLA1V4018-1R0-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCLA1V4018-1R0-R |
Opis | FIXED IND 1UH 3.2A 27 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.2 A 27mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 27mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 90MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±30% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 4A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |