SDCLA1V4018-1R0-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCLA1V4018-1R0-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCLA1V4018-1R0-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCLA1V4018-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCLA1V4018-1R0-R
Opis
FIXED IND 1UH 3.2A 27 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.2 A 27mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
27mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
90MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)