SDCLA1V4018-150-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCLA1V4018-150-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCLA1V4018-150-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCLA1V4018-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCLA1V4018-150-R
Opis
FIXED IND 15UH 850MA 210 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 850 mA 210mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
210mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)