SDCLA1V4018-100-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCLA1V4018-100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCLA1V4018-100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCLA1V4018-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCLA1V4018-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 1.2A 150 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.2 A 150mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
150mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)