SDCL1V4030-4R7M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCL1V4030-4R7M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCL1V4030-4R7M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCL1V4030-4R7M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCL1V4030-4R7M-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.9A 77 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 77mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 77mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)