SDCL1V4018-221M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCL1V4018-221M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCL1V4018-221M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCL1V4018-221M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCL1V4018-221M-R
Opis
FIXED IND 220UH 250MA 4.83 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 4,83Ohm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
300mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,83Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,073" (1,85mm)