SDCHA1V8040-6R8-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCHA1V8040-6R8-R |
Opis | FIXED IND 6.8UH 5.1A 25 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.8 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 5.1 A 25mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 25mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 29MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 5,6A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,157" (4,00mm) |