SDCHA1V8040-6R8-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V8040-6R8-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V8040-6R8-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V8040-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V8040-6R8-R
Opis
FIXED IND 6.8UH 5.1A 25 MOHM SMD
Szczegółowy opis
6.8 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 5.1 A 25mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
25mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
29MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)