SDCHA1V8040-5R6-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V8040-5R6-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V8040-5R6-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V8040-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V8040-5R6-R
Opis
FIXED IND 5.6UH 5.4A 22 MOHM SMD
Szczegółowy opis
5.6 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 5.4 A 22mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
22mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
33MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)