SDCHA1V8040-470-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V8040-470-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V8040-470-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V8040-470-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V8040-470-R
Opis
FIXED IND 47UH 2A 135 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 2 A 135mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
135mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)