SDCHA1V8040-2R2-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V8040-2R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V8040-2R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V8040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V8040-2R2-R
Opis
FIXED IND 2.2UH 7.4A 11.5 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 7.4 A 11,5mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
11,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
57MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,315" (8,00mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)