SDCHA1V6045-820-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V6045-820-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V6045-820-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V6045-820-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V6045-820-R
Opis
FIXED IND 82UH 980MA 365 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 980 mA 365mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
365mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
9MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)