SDCHA1V6045-3R6-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V6045-3R6-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V6045-3R6-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V6045-3R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V6045-3R6-R
Opis
FIXED IND 3.6UH 4.9A 22.5 MOHM
Szczegółowy opis
3.6 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 4.9 A 22,5mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
22,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
42MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
7,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)