SDCHA1V6045-2R2-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCHA1V6045-2R2-R |
Opis | FIXED IND 2.2UH 6A 15 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.2 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 6 A 15mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 15mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 55MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 9,5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,177" (4,50mm) |