SDCHA1V6045-1R2-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V6045-1R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V6045-1R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V6045-1R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V6045-1R2-R
Opis
FIXED IND 1.2UH 7.5A 10.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 7.5 A 10,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
10,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
90MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
12,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)