SDCHA1V6045-101-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V6045-101-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V6045-101-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V6045-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V6045-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 920MA 456 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 920 mA 456mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
456mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8,5MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,33A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)