SDCHA1V5040-2R2-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5040-2R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5040-2R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5040-2R2-R
Opis
FIXED IND 2.2UH 3.8A 21 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 3.8 A 21mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
21mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
55MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,195" x 0,195" (4,95mm x 4,95mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,7A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)