SDCHA1V5040-1R0-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5040-1R0-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5040-1R0-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5040-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5040-1R0-R
Opis
FIXED IND 1UH 5A 12 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 5 A 12mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
12mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
140MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,195" x 0,195" (4,95mm x 4,95mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
7,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)