SDCHA1V5040-150-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5040-150-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5040-150-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5040-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5040-150-R
Opis
FIXED IND 15UH 1.8A 80 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 1.8 A 80mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
80mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
21MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,195" x 0,195" (4,95mm x 4,95mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)