SDCHA1V5020-5R6-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5020-5R6-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5020-5R6-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5020-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5020-5R6-R
Opis
FIXED IND 5.6UH 2.1A 69 MOHM SMD
Szczegółowy opis
5.6 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 2.1 A 69mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
69mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)