SDCHA1V5020-1R5-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5020-1R5-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5020-1R5-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5020-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5020-1R5-R
Opis
FIXED IND 1.5UH 3.5A 25 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 3.5 A 25mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
25mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)