SDCHA1V5020-1R0-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCHA1V5020-1R0-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCHA1V5020-1R0-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCHA1V5020-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCHA1V5020-1R0-R
Opis
FIXED IND 1UH 4.1A 20 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 4.1 A 20mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
20mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
137MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)