SDCHA1V5020-1R0-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCHA1V5020-1R0-R |
Opis | FIXED IND 1UH 4.1A 20 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 4.1 A 20mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 20mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 137MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±30% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |