SDCH1V6045-150M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCH1V6045-150M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCH1V6045-150M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCH1V6045-150M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCH1V6045-150M-R
Opis
FIXED IND 15UH 2.1A 92 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 2.1 A Maks. 92mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,6A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 92mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)