SDCH1V5020-4R7M-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SDCH1V5020-4R7M-R |
Opis | FIXED IND 4.7UH 2.2A 78 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 78mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 2,6A |
Prod. | Ekranowanie Częściowo osłonięte |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 78mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |