SDCH1V5020-100M-R
Numer produktu DigiKey
283-SDCH1V5020-100M-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SDCH1V5020-100M-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SDCH1V5020-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCH1V5020-100M-R
Opis
FIXED IND 10UH 1.5A 143 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Częściowo osłonięte Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 143mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A
Prod.
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 143mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)