SD25-220-R
Numer produktu DigiKey
283-3656-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-3656-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-3656-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD25-220-R
Opis
FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.34 A 147,8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SD25-220-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
857mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
147,8mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)