SD20-100-R
Numer produktu DigiKey
283-4252-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-4252-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-4252-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SD20-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.53 A 110mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SD20-100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
903mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
110mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,205" (5,20mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)