PTV-6R0H505-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 38
Arkusz danych
5 F (EDLC) Superkondensatory 6 V Promieniowe 54mOhm 1000h przy 65°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PTV 6V Supercapacitor Pack
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PTV-6R0H505-R
Numer produktu DigiKey
283-PTV-6R0H505-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTV-6R0H505-R
Opis
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,209" (5,30mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
0,839" x 0,433" (21,30mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-10%, +20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,299" (33,00mm)
Napięcie - znamionowe
6 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
54mOhm