PTSA080515V010
Numer produktu DigiKey
283-PTSA080515V010TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-PTSA080515V010CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-PTSA080515V010DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTSA080515V010
Opis
PTC RESET FUSE 100MA 15V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpieczniki resetowalne PTC 15V 100 mA Ih Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
500 mOhms
Producent
Eaton - Electronics Division
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
10 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
15V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
100 mA
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), wklęsłe
Prąd - wyzwalania (It)
300 mA
Rozmiar / wymiar
0,089" x 0,059" (2,25mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
10 A
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)