POEA1FB1V7W1X12
Numer produktu DigiKey
283-POEA1FB1V7W1X12TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-POEA1FB1V7W1X12CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-POEA1FB1V7W1X12DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
POEA1FB1V7W1X12
Opis
XFMR POE 155UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Power Over Ethernet (PoE) do STransformatory SMPS 1500Vrms Izolacja 250kHz Montaż powierzchniowy
Kategoria
Napięcie - izolacji
1500Vrms
Producent
Eaton - Electronics Division
Indukcyjność przy częstotliwości
155µH
Seria
Częstotliwość
250kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zastosowania
Power Over Ethernet (PoE)
Rozmiar / wymiar
0.559" L x 0.492" W (14.20mm x 12.50mm)
Napięcie - pierwotne
36 - 72V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,457" (11,60mm)
Napięcie - pomocnicze
12V