PM-5R0H305-R
Numer produktu DigiKey
283-3017-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM-5R0H305-R
Opis
CAP 3F -20% +80% 5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 F (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka, poziome 70mOhm 1000h przy 60°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 60°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,209" (5,30mm)
Pojemność
3 F
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,839" (32,50mm x 21,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm