PHV-5R4H505-R | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 283-4190-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | PHV-5R4H505-R |
Opis | CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 5 F (EDLC) Superkondensatory 5.4 V Promieniowe, puszka, poziome 70mOhm przy 100Hz 1000h przy 65°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 1000h przy 65°C |
Producent Eaton - Electronics Division | Zakończenie Wtyki PC |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka, poziome |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,209" (5,30mm) |
Pojemność 5 F | Rozmiar / wymiar 1,280" x 0,839" (32,50mm x 21,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja -10%, +30% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,433" (11,00mm) |
Napięcie - znamionowe 5.4 V | Temperatura robocza -40°C - 65°C |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 70mOhm przy 100Hz |